MARKALARIMIZ
KitMTM ECU Ve Yazılım
Sağlam ve fonksiyonel donanım mimarisine sahip elektronik gaz beyni (ECU), M.T.M.’nin sıralı enjeksiyon sistemleri üzerine yıllar süren tecrübeleri neticesinde ortaya çıkmıştır. Her türlü çalışma şartlarında enjekte edilmesi gereken yakıt miktarının kusursuzca püskürtülmesini yönetmekte, ayrıca gelişmiş teşhis ve tanı sistemiyle otomobil üreticileri tarafında gelecekte çıkartılabilecek normlara uyumluluğu garanti etmektedir.

En hassas araçlara bile aracın orjinal OBD sisteminden bağlantı yapılması suretiyle, en ince ayarların yapılabilmesine olanak tanır.

FLY ED ECU
*32 Bit 20 MHz mikroişlemci
*Çalışma sıcaklığı : -40 o C / +125 o C
*Su geçirmez yapı
*Otomotiv normlarına uygun giriş-çıkış sinyalleri ve koruma
*Çalışma gerilimi : 6,5V – 18V
*EOBD uyumlu

K-Line ile iletişim özelliği
*KWP2000 iletişim protokolune uygun
*CAN 2.0 iletişim protokolüne uygun
*EMC uyumlu
*Tek soketle 4 enjektöre kadar, çift soketle 8 enjektöre kadar kontrol
*Krank şafttan devir sinyali alma imkanı
*ECE R 67.01-R110 onaylı

EcoDrive Yazılım
*Araç kalibrasyonunu en basite indirecek ve araca en uygun kalibrasyonu yapabilecek şekilde geliştirilmiş ve mükemmele ulaşılmıştır.
*Yazılım bu felsefe doğrultusunda düşünülerek üretilmiş ve kalibrasyon işlemi geliştirilmiştir. Araç durur vaziyette iken 3 kere gaz vererek ve birkaç saniye rölantide ayar yaparak kalibrasyon işleminin kısa sürede tamamlanması sağlanmıştır.
*Aracı gerektiğinde ve aşırı yükte daha mükemmelleştirmek için bazı fonksiyonlar mevcut olup en iyi neticeye ulaşma imkanı sağlanmıştır.
*Aracın kendi OBD soketine bağlantı(opsiyonel) imkanı oluşturularak, aracın benzindeki çalışma değerlerine ulaşılıp, aynı değerleri gaza uygulama imkanı sağlanmaktadır.
*Ayrıca Sequent ailesinde mevcut olan tüm diğer teşhis ve tanı fonksiyonları daha gelişmiş bir şekilde uygulanmış ve son şeklini almıştır.
BİZİ TAKİP EDİN !

  Şeker Mah. 6102 Cad. No:75 Kocasinan-KAYSERİ

  Tel: 0 (352) 331 25 57

  Faks: 0 (352) 331 94 26

  Email: info@ozoto.com.tr

Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır.