MARKALARIMIZ
Güçlü + Çevreci + Hesaplı
HIZLI !
Icom JTG common rail sistemi sınırlı sayıda parçalardan meydana gelmiştir. Mekanik ve elektronik parçaların serbest bir şekilde montajı, hem sistemin genel kontrolünün sağlanmasını kolaylaştırır hem de bakımlarda gerekli olan işlem sayısını azaltır.

GÜÇLÜ!
İCOM Araştırma ve Üretim Merkezi, sayısız deneme ve yatırım çalışmasının ardından, icomJTG common rail sistemi olarak adlandırılan yeni bir oto kontrollü LPG sistemi geliştirmiştir. İcomJTG sistemi, araçların benzin kontrol sistemi ile aynı stratejiyi LPG sisteminde de kulanmaktadır. LPG nin fiziksel özelliklerinden yararlanarak sıvı fazda enjekte edilerek kullanılan bu sistemde Quattroruote Magazine dergisinin test sonuçlarında görüldüğü üzere, motor gücünde artış ve doğal bir intercooler özelliği olduğu görülmüştür.

HESAPLI!
Icom JTG common rail sistemi ile LPG'nin düşük yakıt tüketiminden faydalanabilirsiniz;benzin ve dizele göre yarı yarıya daha az ödersiniz.


ÇEVRECİ!
IcomJTG sistem hava kirliliğini azaltması yönüyle çok elverişlidir. Tabloda görüldüğü gibi, LPG kullanımı, çevre ve hava kirliliğine karşı oldukça önemlidir.
 Ayrıca, hava kirliliğinin sınırlarının aşıldığı yoğun merkezlerde LPG kullanımı olan araçlar rahatlıkla trafiğe çıkabilirler.

SİZE ÖZEL!
Yenilikçi bir sistem olan İcomJTG nin uygulanması çok kolay olup araçtaki orijinal elektronik sistemi kullandığından herhangi bir soruna yol açmaz. Enjeksiyonlu tüm araç tipleri için uygundur, güvenilirdir. 
IcomJTG'nin uygulanmasında herhangi bir sınırlama yoktur. Turbo veya atmosferik motorlara, her türlü şanzuman ve çekiş tipine %100 uyumludur.

BİZİ TAKİP EDİN !

  Şeker Mah. 6102 Cad. No:75 Kocasinan-KAYSERİ

  Tel: 0 (352) 331 25 57

  Faks: 0 (352) 331 94 26

  Email: info@ozoto.com.tr

Copyright © 2014 Tüm hakları saklıdır.